(Devět komentářů/Lidská práva bez hranic)

Devět komentářů je kniha podávající necenzurovanou historii Čínské komunistické strany.

Historii, která mluví o povaze této strany. O tom, jak se postavila proti všem tradičním formám lidské civilizace. Kniha vyjmenovává obrovské zločiny, kterých se dopustila.

Je to právě historie, co nás učí vyhnout se minulým chybám a mít lepší budoucnost,
a tak má doložený popis lidsko-právních zločinů nevyčíslitelnou hodnotu.

Měsíc po tom, co bylo Devět komentářů uveřejněno, byla ve světě zaznamenána také vlna událostí, kterou lze jednoduše označit za „fenomén Devíti komentářů“ – miliony Číňanů začaly vystupovat z komunistické strany a jejích spřízněných organizací.
Po 55 letech lží a teroru tak měli lidé v Číně možnost poznat své skutečné dějiny. Poprvé mohou společně pochopit obrovské ztráty, které utrpěli za vlády Čínské komunistické strany.

Od roku 2004, kdy byla kniha poprvé uvedena na veřejnost v čínském a anglickém jazyce, a to deníkem The Epoch Times v USA, vystoupilo tak po celém světě do dnešního dne více jak 270 miliónů Číňanů z komunistické strany a jejích přidružených organizací.

Danou situací se podrobněji zabývá centrum Tuidang. Název v překladu znamená „vystoupit ze strany“.

Kniha vyšla v českém jazyce poprvé v roce 2006 v malonákladu dvou tisíce kusů a byla velmi rychle rozebrána.

Věříme, že díky této knize, díky které vystoupilo už více jak 270 miliónů čínských občanů po celém světě z komunistické strany a jejích přidružených organizací za uplynulých 12 let, se i občanům naší země rozjasní a bude vůle opustit myšlení starého režimu. Také věříme, že díky této knize pochopí občané naší země více do hloubky pravou podstatu Čínské komunistické strany.

Kniha lze objednat v současné době od nás za zvýhodněnou cenu 110,-Kč + poštovné a balné podle platného ceníku České pošty.

Pro bližší informace, či objednávku knihy, nás kontaktujte přes formulář níže:

Knihu Devět komentářů jsme vydali díky úspěšné crowdfundingové sbírce na startovači.